Rīgas Ebreju vidusskolas 
30 gadu jubileja
28.07.2019

Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskolas skolēni, absolventi un visi, kuri kadreiz mācījušies un mācīja skolā! 

Laipni lūdzam mājas lapā, kas ir veltīta mūsu skolas 30. gadu jubilejas svinībām 2019.gada 28.jūlijā!

Šeit jūs varat:

  • Aizpildīt dalības reģistrācijas anketu, lai saņemtu plašāku informāciju par jubilējas vietu, laiku un programmu*;
  • Sazināties ar organizatoru komandu, lai atrisinātu jūs interesējošus jautājumus;

  • Samaksāt par piedalīšanos ballītē**. Ieejas maksa ar priekšapmaksu - 20€ (pieaugušajiem). Būs iespējams samaksāt uz vietas, bet tad cena būs 25€ un organizatori nevar garantēt brīvo vietu pieejamību. Mēs ceram redzēt Jūs ar ģimeni! Tāpēc droši ņemiet līdzi arī savus bērnus - viņiem būs atsevišķa programma kopā ar mūsu Madrihim, pedagogiem un pārsteigumiem! Maksa 10€ par bērnu.
  • Finansiāli palīdzēt skolai un jubilejas svinības organizēšanai ***.


* Svinīgā dienas programma sastāv no divām daļām: koncerts, uz kuru mēs sagaidām visus, un ballīte bijušiem skolēniem, absolventiem, skolotājiem, ģimenēm utt. Mēs priecāsimies redzēt visu jūsu ģimeni, tāpēc mēs gatavojam atsevišķu programmu bērniem (līdz 18 gadu vecumam). 

Par jautājumiem par reģistrāciju var rakstīt uz revs30@revs.lv

** Maksājumu var veikt, izmantojot PayPal pakalpojumu (ja jums nav PayPal, ar šī servisa starpniecību var veikt arī samaksu ar karti) vai pārskaitot uz norādīto konta numuru, kā maksājuma mērķi norādot: REVS30

*** Jūs varat pārskaitīt jebkuru summu pēc saviem ieskatiem skolas vajadzībām, izmantojot PayPal pakalpojumu vai pārskaitot uz norādīto atbilstošo konta numuru, kā maksājuma mērķi norādot: REVS ziedojums.


 

0

 .